+358 8 6640 080 vuokatti@bowlcircus.com Avoinna joka päivä klo 10-22

Henkilöstö - Staff

Marko Lindeman
Toimitusjohtaja 
Email:marko@bowlcircus.com

Minna Ahonen
Email:minna@bowlcircus.com

Marko Rusanen
Email:marko.rusanen@bowlcircus.com

Ilkka Kinnunen
Email:ilkka@bowlcircus.com

Satu Liljeroos
Myyntipalvelu
Tel:+358 40 685 4450
Email:satu@vuokattibowling.fi

     

 

 

 

 

 

 

 

 

Avoinna Ma-Su 10.00-22.00

Hinnasto

Keilaus
Keilaus Hinta
Ma-Su klo 10.00-15.00 26,00€/rata/tunti
Su-To klo 15.00-17.00 29,00€/rata/tunti
Su-To klo 17.00-22.00 33,00€/rata/tunti
Eläkeläiset/opiskelijat klo 10.00-15.00 17€/rata/tunti
Hohtokeilaus Hinta
Ma-Su klo 15.00-17.00 29,00€/rata/tunti
Ma-Su klo 17.00-22.00 33,00€/rata/tunti
Kenkävuokra Hinta
Yli 12-vuotiailta 1,50€/pari

Hinnasto

Muut aktiviteetit Hinta
Biljardi 10,00€/pöytä/tunti
Vuokatti Shooting Simulator 1 hlö 40€/h
2-10 hlö 80€/h

Hinnasto

Kokoustilat
Kokoustilat Hinta
Kokoustila 26,00€/tunti
Kokoustila + sauna 45,00€/tunti

Maksuvälineinä käy myös Smartum, Tyky, ePassi, Edenred, Eazybreak & Alipay